Czy wiecie, że od maja w Opolskim Centrum Logistycznym tętni zupełnie nowa, eventowa energia? Do grona naszych najemców dołączyła firma MSK MULTITRADE z marką Vindebar! 👋
Jeśli organizowaliście kiedyś prestiżowy event firmowy, targi w Europie lub duże wesele, ta nazwa na pewno obiła Wam się o uszy. To prawdziwi mistrzowie profesjonalnej obsługi barmańskiej i baristycznej, którzy rocznie realizują ponad 250 wydarzeń w Polsce i za granicą! 🗺️ Podchodzą do tematu kompleksowo, widowiskowo i… ekologicznie, serwując gościom autorskie menu w duchu zero waste.
 Żeby sprawnie zarządzać tak potężnym zapleczem sprzętowym, tysiącami sztuk szkła i modułowymi barami, potrzebowali nowoczesnego, doskonale skomunikowanego miejsca z konkretną infrastrukturą.
 „OCL przygotowało przestrzeń zgodnie z moimi oczekiwaniami. W lokalu konieczny był dostęp do wody, co zostało zrealizowane. Mamy teraz odpowiednią przestrzeń do działań, co pozwoli nam skutecznie się rozwijać w kolejnych latach” – mówi Marcin Szuścik, właściciel firmy.
 Cieszymy się, że nasze przestrzenie magazynowo-logistyczne staną się fundamentem do kolejnych spektakularnych sukcesów Vindebar! 🏢🚀
Witamy na pokładzie i życzymy samych owocnych (i pysznych!) realizacji! 🥂